RL07S224GBSL
MFR.Part #
RL07S224GBSL
JLCPCB Part #
C1441623
Description
-65℃~+175℃ 220kΩ 250mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors