RN55C6422BB14
MFR.Part #
RN55C6422BB14
JLCPCB Part #
C5863008
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors