RNC55H29R1BRB14
MFR.Part #
RNC55H29R1BRB14
JLCPCB Part #
C1458155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.1Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors