RL07S163GR36
MFR.Part #
RL07S163GR36
JLCPCB Part #
C1766049
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors