RL07S163GRE6
MFR.Part #
RL07S163GRE6
JLCPCB Part #
C1775630
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors