CWR26MK106MBHZ\HR
MFR.Part #
CWR26MK106MBHZ\HR
JLCPCB Part #
C1970338
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS