RL07S162GR36
MFR.Part #
RL07S162GR36
JLCPCB Part #
C1766043
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors