P0805Y6811BNT
MFR.Part #
P0805Y6811BNT
JLCPCB Part #
C4007131
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS