RL07S154JRSL
MFR.Part #
RL07S154JRSL
JLCPCB Part #
C3571920
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors