RL07S104JRSL
MFR.Part #
RL07S104JRSL
JLCPCB Part #
C3526818
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors