RL07S113JBSL
MFR.Part #
RL07S113JBSL
JLCPCB Part #
C1440184
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors