Y087559K0000F9L
MFR.Part #
Y087559K0000F9L
JLCPCB Part #
C1462862
Description
-65℃~+150℃ 300mW 59kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS