Y16902R50700C9L
MFR.Part #
Y16902R50700C9L
JLCPCB Part #
C3384406
Description
-55℃~+150℃ 2.507Ω 8W ±0.25% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS