RL07S112JRSL
MFR.Part #
RL07S112JRSL
JLCPCB Part #
C1824482
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors