BFC237673123
MFR.Part #
BFC237673123
JLCPCB Part #
C3808874
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 12nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS