RN55E5760FB14
MFR.Part #
RN55E5760FB14
JLCPCB Part #
C1414277
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors