RL07S112JRE6
MFR.Part #
RL07S112JRE6
JLCPCB Part #
C1775303
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors