RL07S512JRE6
MFR.Part #
RL07S512JRE6
JLCPCB Part #
C1775480
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors