P0805E11R0BBT
MFR.Part #
P0805E11R0BBT
JLCPCB Part #
C4117786
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount