RH02530R00FE02
MFR.Part #
RH02530R00FE02
JLCPCB Part #
C5724300
Description
25W 30Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS