RER65F1100RC02
MFR.Part #
RER65F1100RC02
JLCPCB Part #
C1571232
Description
10W 110Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance