RH02540R00FE02
MFR.Part #
RH02540R00FE02
JLCPCB Part #
C1566869
Description
25W 40Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS