MKP1845333104
MFR.Part #
MKP1845333104
JLCPCB Part #
C3788674
Package
Plugin,D11xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 600V、1kV ±5% 插件,D11xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS