RGP15K-E3/54
MFR.Part #
RGP15K-E3/54
JLCPCB Part #
C17555188
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@1.5A 1.5A 500ns 5uA@800V 800V DO-204AC(DO-15) Switching Diodes ROHS