RGP15M-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP15M-E3/54
JLCPCB Part #
C17409816
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3V@1.5A 1.5A 1kV 500ns 50A 5uA DO-204AC(DO-15) Switching Diodes ROHS