RN55C2490FB14
MFR.Part #
RN55C2490FB14
JLCPCB Part #
C1414624
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors