RN50C6981FRE6
MFR.Part #
RN50C6981FRE6
JLCPCB Part #
C3499124
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors