BZM55B18-TR
MFR.Part #
BZM55B18-TR
JLCPCB Part #
C911392
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@13V 17.64V~18.36V 170Ω 18V 500mW 50Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS