RER75F8R25RC02
MFR.Part #
RER75F8R25RC02
JLCPCB Part #
C1572164
Description
30W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance