RER45F66R5RCSL
MFR.Part #
RER45F66R5RCSL
JLCPCB Part #
C1571921
Description
10W 66.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance