RER65F20R0RC02
MFR.Part #
RER65F20R0RC02
JLCPCB Part #
C1567639
Description
10W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance