RER75F5361RCSL
MFR.Part #
RER75F5361RCSL
JLCPCB Part #
C1573221
Description
30W 5.36kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance