CMF55124K10BEBF
MFR.Part #
CMF55124K10BEBF
JLCPCB Part #
C1404226
Description
-55℃~+175℃ 124.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors