BZG05B15-HM3-18
MFR.Part #
BZG05B15-HM3-18
JLCPCB Part #
C5565828
Description
1 Independent 1.25W 14.7V~15.3V 15V 15Ω 15Ω 500nA@11V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS