AHA80AFB-1K13
MFR.Part #
AHA80AFB-1K13
JLCPCB Part #
C5560943
Description
1.13kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS