RER75F51R1MC02
MFR.Part #
RER75F51R1MC02
JLCPCB Part #
C7338648
Description
30W 51.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance