RER75F51R1PC02
MFR.Part #
RER75F51R1PC02
JLCPCB Part #
C1572356
Description
30W 51.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance