BZG03B56-M3-18
MFR.Part #
BZG03B56-M3-18
JLCPCB Part #
C7223621
Description
1 Independent 1.25W 1uA@43V 54.88V~57.12V 56V 60Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS