TNPU080541K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080541K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4019777
Description
-55℃~+125℃ 125mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS