RER75F2430MC02
MFR.Part #
RER75F2430MC02
JLCPCB Part #
C5723106
Description
243Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance