RER40F2430MC02
MFR.Part #
RER40F2430MC02
JLCPCB Part #
C1571674
Description
243Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance