RN70D2211FRE6
MFR.Part #
RN70D2211FRE6
JLCPCB Part #
C3573221
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors