CRCW25125K23FKEG
MFR.Part #
CRCW25125K23FKEG
JLCPCB Part #
C4164050
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS