RER75F1621RC02
MFR.Part #
RER75F1621RC02
JLCPCB Part #
C1573307
Description
1.62kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance