RER75F1R21RC02
MFR.Part #
RER75F1R21RC02
JLCPCB Part #
C1571901
Description
1.21Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance