AHA50AFB-37R4
MFR.Part #
AHA50AFB-37R4
JLCPCB Part #
C1568584
Description
37.4Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS