Y00604K70000T0L
MFR.Part #
Y00604K70000T0L
JLCPCB Part #
C1459491
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.7kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors