RER75F1470MC02
MFR.Part #
RER75F1470MC02
JLCPCB Part #
C1571980
Description
147Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance