RER65F1470MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER65F1470MC02
JLCPCB Part #
C5868501
Package
Plugin
Description
10W 147Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance