RER45F4990MC02
MFR.Part #
RER45F4990MC02
JLCPCB Part #
C5722968
Description
10W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance